KURS INSTRUKTOR FITNESS

04.11 - 17.12.2017

Miejsce szkolenia: Klub Fitness Planet ul Inflancka 4, dzielnica Psie Pole Wrocław

Wpłaty na konto: koszt - 990zł

Ośrodek Rekreacyjno - Szkoleniowy Fitness Planet 51 1940 1076 3018 4378 0000 0000 KURS INSTRUKTOR FITNESS

Miejsce szkolenia: Klub Fitness Planet ul Inflancka 4, dzielnica Psie Pole Wrocław

04.11 - 17.12.2017 PRZYJMUJEMY NA PRAKTYKĘ INSTRUKTORSKĄ NAJLEPSZYCH NASZYCH KURSANTÓW - DALSZA EDUKACJA. PRAKTYKI W KLUBACH - Fitness Planet ul Inflancka 4 Wrocław , Royal Fitness Planet ul Młynarska 4 Oleśnica KURS INSTRUKTOR FITNESS DLA OSÓB , KTÓRE CHCĄ ZDOBYĆ usystematyzowaną wiedzę na temat Rynku Fitness w Polsce i Świecie, poznać nowoczesne formy fitness w teorii i praktyce, poznać swoje możliwości ruchowe i koordynacyjne, poszukujących nowych wyzwań

 

Może zostanę instruktorem ale jeszcze nie wiem czy się nadaję? Czy mam predyspozycje do wykonywania zawodu?Uczestniczę w zajęciach fitness i wydaje mi się, że to zwód dla mnie Chcę otworzyć własny klub ale nie znam rynku fitness Jestem nauczycielem WF szukam nowych pomysłów na zajęcia lekcyjne, pozalekcyjne, zajęcia prywatne prowadzę zajęcia ale chcę się jeszcze doszkolić. KURS prowadzony jest według autorskiego programu od 1995r., który wciąż ulepszamy. Materiały szkoleniowe które otrzymujesz na kursie są opracowane na podstawie wielu lat doświadczeń w prowadzeniu szkoleń. Uczymy form, które są możliwe do wykorzystania na lekcjach fitness w klubach na co dzień, czyli otrzymujesz wiedzę, która się sprzedaje w praktyce, a tak naprawdę musi być to dla klientów polskiego fitnessu proste i zrozumiałe! niezagmatwane choreograficznie tak jak to jest w programie wielu kursów. 

Po zdaniu egzaminu na Naszym Kursie jesteś przygotowana(y) do pracy na poziomie podstawowym. Dysponujemy własną bazą szkoleniową zaopatrzoną w sprzęt do prezentacji medialnych i do nowoczesnych zajęć fitness (Fit Ball, Io Ball, Bosu, Heavy Ball, Flow Tonic, Step, Tubingi otwarte, Tubingi zamknięte, Freestyler, kostki do ćwiczeń, Keetebell, TRX hantle, laski, Drums) Pamiętaj, fitness to długa droga, którą u Nas rozpoczynasz i znajdziesz odpowiedź na pytanie w jakim kierunku będziesz się dalej rozwijać! 

DO ZOBACZENIA NA ZAJĘCIACH!!! KURS INSTRUKTOR FITNESS ( 48h) AKADEMIA FITNESS PLANET Mamy doświadczenie w nauczaniu innych! nie zaczynamy od dziś! Uczymy profesjonalnie, mamy własne kluby fitness, jesteśmy w branży od 2000r program autorski mgr AWF Katarzyna Przychocka - Kusek prowadzenie kursów od 2006 r dr AWF Agnieszka Bajer - Ciszewska PROGRAM: Anatomia z elementami dietetyki Podstawowe zagadnienia dotyczące teorii i metodyki zajęć fitness Podstawowe sekwencje kroków i ćwiczeń do rozgrzewki i części cardio Trening wzmacniający technika podstawowa Nauka prowadzenia zajęć typu trening ABT, trening Globalny, trening cardio, stretching Nauka prowadzenia ćwiczeń z przyborami ( hantle, małe piłeczki, fit ball, Step, bosu, body tube) Przygotowanie do prowadzenia zajęć z różnymi grupami wiekowymi Trening prozdrowotny Trendy fitness Trening metaboliczny, trening funkcjonalny - podstawy 

Marketing lekcji fitness Termin: Nowe terminy dzwoń 606 166 036 Terminy zjazdów Koszt : 990 zł Legitymacja Instruktorska Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest rejestracja na stronie + do 2 dni opłata zaliczki: 300 zł wliczona w cenę kursu rezerwacja miejsca ,odrabianie zajęć 1 dzień – 50 zł, egzamin praktyczny w innym terminie: 50 zł KADRA KURSU INSTRUKTOR FITNESS mgr Katarzyna Przychocka - Kusek ( teoria, praktyka) mgr Agnieszka Bajer - Ciszewska Podstawy Anatomii i Fizjologii wysiłku w lekcji fitness z elementami dietetyki. UKOŃCZENIE KURSU POTWIERDZONE JEST DYPLOMEM INSTRUKTOR FITNESS !!! Nie czekaj do ostatniej chwili !!! Pytania związane z kursem tel. 606 166 036 Pani Kasia WPŁATY NA SZKOLENIA , WARSZTATY I KURSY SĄ ZWRACANE NA KONTO TYLKO NA 7 DNI PRZED ROZPOCZĘCIEM ZAJĘĆ 50% wpłaty !!! nieobecność na zajęciach nie jest powodem do zwrotu wpłaty lub przeniesienia na inny termin ( także z przyczyn losowych ( zwolnień lekarskich itp.) ). Realizując wpłaty zgadzasz sie na nasze warunki . 


************************************************************************** UWAGA! RESZTA WPŁATY NA PIERWSZYCH ZAJĘCIACH (PRZED DOKONANIEM WPŁATY PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJĘ MIEJSCA, OD DNIA ZGŁOSZENIA NALEŻY W CIĄGU 4 DNI UREGULOWAĆ OPŁATĘ ZALICZKI LUB CAŁOŚCI INACZEJ REZERWACJA PRZEPADA) Serdecznie zapraszamy. Dobry instruktor zawsze ma pracę PROSZĘ WYPEŁNIĆ FORMULARZ !!!