Kadra AFP

 

mgr Katarzyna Przychocka – Kusek 

Mając duże doświadczenie instruktorskie – 15 lat i wieloletnie szkoleniowe przekazuję Wam wiedzę

i inspiracje do pracy w zawodzie Instruktora fitness. Prowadząc warsztaty i kursy fitness pokazuję Wam jak prowadzić ciekawe i profesjonalne lekcje zgodne z nowymi trendami.

Jestem wykwalifikowanym nauczycielem sportu z przygotowaniem pedagogicznym co poparte jest dyplomami wyższej uczelni sportowej AWF gdzie ukończyłam wiele specjalizacji instruktorskich

z różnych dziedzin sportu, fitness i fizjoterapii.

Prowadzę własne dwa kluby fitness co pomaga mi tworzyć programy dopasowane do potrzeb ciągle zmieniającego się rynku fitness. Przygotowuję dla Was autorskie programy – Instruktor Basic Aerobik, Instruktor Pilates  & Zdrowy Kręgosłup, Fit Ball Dynamic & Shape, Funkcjonal Bosu i wiele innych. Dzięki współpracy ze szkołą Drums Alive ® mam możliwość  udoskonalania i podnoszenia standardów szkoleń programów Akademii Fitness Planet. Zapraszam na swoje lekcje podczas konwencji Eu4ya 2014 i do naszej szkoły AFP we Wrocławiu i Warszawie.

 

 

dr Agnieszka Bajer - Ciszewska

Kierując się chęcią dzielenia wiedzą, prezentuję dla Was lekcje i wykładam na warsztatach, konwencjach i szkoleniach fitness. Reprezentuję Akademię Fitness Planet z Wrocławia.

Wiedzę swoją opieram na informacjach zdobytych na studiach magisterskich i doktoranckich na AWF we Wrocławiu, studiach podyplomowych w IZZ w Warszawie oraz wielu szkoleniach dokształcających. Jednak to co Wam przekazuję najcenniejszego, to umiejętności i wiedza wynikająca z trzynastoletniego doświadczenia w pracy jako trener fitness i wykładowca oraz współpracy z zagranicznymi prezenterami (Carrie Ekins, Juliana Afram).

Aby w przystępny sposób przekazywać Wam wiedzę wykorzystuję swoje duże zdolności pedagogiczne oraz wysokiej jakości metody nauczania i materiały.

Zarażam pasją i chęcią pogłębiania wiedzy, co bardzo mnie cieszy J

Aby być profesjonalnym trenerem zdobyłam dyplomy z zakresu: Pilates,

Treningu Funkcjonalnego, Nordic Walking, Schwinn Cycling i Body Ball. W pracy z Wami pomaga mi również umiejętność tańca, poparta międzynarodową, mistrzowską klasą „S” w tańcu towarzyskim.

Asia Kmieć - Nowakowska

Asia Kmieć - Nowakowska

"Magister Wychowania Fizycznego AWF Wrocław, magister Fizjoterapii AWF Wrocław, dyplomowana instruktorka fitness i instruktorka odnowy biologicznej. Ukończyłam wiele szkoleń metody Pilates, a w 2009 roku uzyskałam tytuł The Pilates Coach. Jestem absolwentką kursów i warsztatów fitness związanych z treningiem funkcjonalnym, wykorzystaniem sprzętów w różnych formach zajęć, ćwiczeniami siłowymi i aktywnością osób otyłych. W latach 2010-2011 brałam udział w szkoleniach metody McKenzie – diagnozowanie i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa i kończyn (moduły A,B,C,D).
Od ponad 10 lat pracuje w klubach fitness, w pracy łączę wiedzę z zakresu aktywności fizycznej i fizjoterapii na zajęciach grupowych oraz treningach personalnych. Głównie zajmuję się osobami po urazach, ze schorzeniami, kobietami w ciąży i seniorami. Uwielbiam pracę z ludźmi, a moją pasją jest przekazywanie miłości do aktywności fizycznej innym."

 

mgr Anetta Kotlarska

Szkoleniowiec AFP nowoczesnych form fitness na kursach instruktorskich i warsztatach fitness. Specjalistka form Step, Fit Ball, Bosu, Zumba Fitness. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego z przygotowaniem pedagogicznym. Menager i właściciel klubu fitness Atlantis – Rawicz. Organizatorka masowych imprez promujących zdrowy styl życia. Twórca artykułów o tematyce sportowej i fitness. Wszechstronny instruktor fitness z 10 letnim doświadczeniem.

Swoją energią, pogodnym nastawieniem z łatwością zjednuje sobie klientów i uczniów, którzy cenią sobie jej pomysłowość oraz super atmosferę na zajęciach. Prowadzi lekcje pokazowe z różnych dziedzin dla instruktorów fitness oraz nauczycieli WF. Fitness dla Anetty, to nie tylko praca, ale przede wszystkim hobby oraz możliwość kontaktu  z ludźmi, którzy tak jak i ona uwielbiają ruch

i profesjonalny trening.

 

 

Carrie Ekins

Międzynarodowy prezenter ECA, twórca nowatorskich programów Drums Alive ® trener, nauczyciel z zakresu fitness i wellness.

Od maja 2012r współpraca z Akademią Fitness Planet.

Magister Wychowania Fizycznego i tańca ze specjalnością Medycyny Sportu na Uniwersytecie Brigham Young. Dyrektor dwóch firm konsultingowych fitness i wellness w Niemczech (Globall Wellness i Infinite Morion) Jest kandydatką na doktora na Uniwersytecie w Chemnitz w Niemczech.  Jedność umysłu, ciała i ducha jest podstawowym komponentem jej filozofii i przemawia przez całą jej pracę. Carrie chce by wszystkie jej programy spełniały oczekiwania zróżnicowanej klienteli i miały zastosowanie na różnych rynkach, w tym małych dzieci, ludzi starszych i niepełnosprawnych.

Carrie dzieli się swoją pasją do fitness i edukacji przez wydawanie artykułów w różnorodnych magazynach:IDEA Today, Shape, Fitness Trainer, Aerobik Fitness Instruktor, Fitness Professionals, Sport and Fitness, WellFit, Brigitte, Augsburg Journal.